2020 рік

Квітень

2. Жук Елена Дніпро Серж і Наталі  2 місце

3. Майстренко Любов Запоріжжя “Світ масажу”  3 місце

4. Фесенко Тетяна Запоріжжя “Світ масажу”

5. Фесенко Сергій Запоріжжя “Світ масажу”

6. Вуллингер Лариса Харків

7.  Кубрак Дмитро Чернігів VIT

Травень-Червень

 

1. Булат Максим Запоріжжя “Світ масажу”     1 місце відео

2. Швиндіна Ольга Дніпро Серж і Наталі   2 місце відео

3. Підюменко Микита Серж і Наталі    3 місце відео

4. Юшко Марія Дніпро номінація “Глядацькі сімпатії”

5. Обрч Татьяна Швейцарія “Любава”   номінація “Суддівські сімпатії”

6. Іваненко Наталія Суми “Любава”

7. Тетяна Тирса Шпола “Світ масажу”

8. Тетяна Шип Ужгород

9. Лєпіхова Тетяна Суми “Любава”

10. Олександр Зварич  Козятин

Ітогова таблиця

 

Вересень

  1. Бочарова Юлія Навчальний центр естетичної медицини
  2. Лоза Тамара Масажна Майстерня Мойсеєнко 2 місце відео
  3. Золотарєва Анастасія “Світ масажу”
  4. Пономарева Людмила “Любава”
  5. Ткаченко Сергей “Любава” 3 місце відео
  6. Шевченко Владислав “Любава” 1 місце відео
  7. Мирошниченко Светлана “Любава”
  8. Панасенко Алина “Любава”
  9. Бердута Татьяна “Любава”
  10. Ткаченко Светлана “Любава”

Ітогова таблиця

 

Вересень №2

  1. Казанцева Галина “Любава”
    2. Бєлік Яна “Любава”
    3. Дудник Наталія “Любава”
    4. Філіпович Ірина “Любава” 2 місце відео
    5. Кухарец Светлана “Любава”
    6. Іванов Захар “Любава”
    7. Олексiенко Iрина “Любава” 1 місце відео
    8. Ломинога Олена  “Любава” 3 місце відео
    9. Кривонос Олена  “Любава”
    10. Хащеватська Ольга “Любава”
    11. Яковенко Марина “Любава”
    12. Макаренко Ірина “Любава”

Ітогова таблиця

 

Грудень

  1. Харченко Екатерина “Світ масажу”  1 місце сертифікація ПАМУ відео


2. Олександр Андрющенко “Світ масажу” 2 місце відео

3. Касьянова Наталія “Любава” 3 місце сертифікація ПАМУ відео

4.Ткаченко Анастасія “Любава” сертифікація ПАМУ
5. Бердута Тетяна “Любава”
6. Кривонос Олена “Любава”
7. Євтушенко Богдан “Любава”

8. Валерія Курбатова “Світ масажу”

9. Муканов Марат

10. Груністая Ольга Інкорте

Ітогова таблиця

 

річний конкурс 2020

  1. Олексієнко Ірина “Любава”  сертифікаційний бал 72
  2. Обрч Тетяна “Любава”  3 місце сертифікаційний бал 78
  3. Касьянова Наталія “Любава”  сертифікаційний бал 72
  4. Шевченко Владислав “Любава”  сертифікаційний бал 74
  5. Ткаченко Сергій “Любава” 2 місце сертифікаційний бал 81
  6. Жук Елена Серж і Наталі  1 місце  сертифікаційний бал 84
  7. Ткаченко Анастасія “Любава”  сертифікаційний бал 72
  8. Андрющенко Олександр “Світ масажу”  сертифікаційний бал 68

Ітогова таблиця

 

 2021 рік

лютий

Давибіда Павло

 Санрайз

 

 

Покуса Лілія

 Серж і Наталі

 

 

Карпенко Олена

Любава

 

 

Бабич Олена

Любава

 

 

Шульга Юлія

Любава

1 місце

 

Самсонов Ігор

Любава

 

 

Фоменко Діана

Любава

3 місце

 

Свистун Олег

Любава

 

 

Момот Рімма

Любава

 

 

Дремова Вікторія

Любава

2 місце

 

Пальошко Зоя

Любава

 

 

Покровська Кристина

Любава

 

 

Кузьменко Ганна

Любава

 

 

Білоконь Альона

Любава